İnşaat Filesi

güvenlik-filesi

İnşaat Filesi

İnşaat filesi, inşaatlarda çalışan işçilerin düşme sonucu ölüm yaralanma vs. gibi sonuçların önüne geçmek için kullanılan filelerdir. Üstelik inşaat filesi; inşaat malzemelerin düşmesi engellemek içinde kullanılmaktadır.
 

Ankara İnşaat Filesi Fiyatları

İnşaat Filesi fiyatları kullanılan malzeme, ebat ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Üstelik inşaat ağı fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 

Ankara İnşaat Güvenlik ağı

Güvenlik filesi Ankara olarak yaptığımız tüm file çalışmalarını galerimizden bakarak inceleyebilirsiniz. İnşaat güvenlik ağı siparişleriniz için 0541 619 28 75 ‘nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.
 

Ankara inşaat koruma ağı

İş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygundur. Tüm güvenlik filesi ürünlerimiz polyamidden yapılmaktadır. Filelerimiz, UV katkılı ve el örgüsüdür. Bu nedenle zedelenmeye, ıslanmaya ve güneş ışığına karşı dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.
 
Güvenlik filesi Ankara olarak yılların deneyimi ve kendini sürekli güncelleyen politikamız ile her geçen gün daha da büyümekteyiz. Sonuç olarak File teknolojisini yakından takip eden ve birinci sınıf kalite güvenlik file ağ üretimi ve montajını gerçekleştiriyoruz.
 
Müşterilerimizin siparişlerine özel ölçülerde, ip kalınlığında, göz aralığında üretim gerçekleştirmekteyiz. Üstelik İsterseniz standart ölçüler ve istenilen ölçülerde toptan üretimde yapmaktayız.
 

İnşaat iskele ağı

Çalışanların hareketleri diğer sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.

Güvenlik filesi, yüksekten düşmelerde can kaybı oranını azaltmak için kullanılan bir güvenlik ekipmanıdır. Gerekli standartlarda üretilen ve sahaya olması gerektiği gibi yerleştirilebilecek güvenlik filesi hayat kurtarır.

Bu nedenle İnşaat ağı, inşaatlarda çalışan işçilerin düşme sonucu ölüm yaralanma vs. kazaların önüne geçmek için kullanılan filelerdir.

Güvenlik Filesi

Ankara’da güvenlik filesi denince akla Güvenlik Filesi Ankara gelmektedir. Tecrübelerimizi sahada paylaşacak yeni müşterilerimizi beklemekteyiz.