Balık Ağları

güvenlik-filesi

ve serpme ağ modeli ile yapılan avlar, çeşitli balıkları avlamak için özel olarak tercih edilir. Ancak Balık ağı ve çeşitleri günümüzde oldukça çeşitli olmakla beraber balık ağı ve modelleri genel olarak avlanacak olan balığa göre seçilmektedir.

Sonuç olarak Yırtılma deforme olma gibi kötü yanları olsa da bu eksi özellikleri kaliteli file kullanarak daha az oranda karşılaşabilirsiniz. Tecrübelerimizi sahada paylaşacak yeni müşterilerimizi beklemekteyiz.

Balık Ağları

olarak,  ,  emniyet filesi,  balkon filesi,  dış cephe filesi,  emniyet alan perdesi,  balık ağları,  bina ,  ,  gölgeleme filesi,  dolu koruma filesi,  halı saha filesi,  havuz filesi,  hayvan yakalama filesi,  evcil hayvan filesi, malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Balık Ağları?

güvenlik filesi ankara ile bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm  güvenlik filesi veya   ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp veya mesaj atarak fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Filesi?

Kullandığı inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşmeye ve tutmaya karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir.

Sonuç olarak çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır. Üstelik düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Üstelik son derece görseldir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar.
  • Uygun şekilde kurulmuş file sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar.
  • En önemlisi çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Güvenlik Ağı firması olarak Neden Türkiye'de Güvenlik Ağı Sektöründe En İyisiyiz?

Hemen Bizlerle İletişime Geçin!

Güvenlik filesi ankara olarak bizleri

  • 0541 619 28 75
  • 0543 724 37 03

 numaralı telefonlar ile 7/24 arayabilirsiniz.