İnşaat Güvenlik Filesi Nedir?

İnşaat güvenlik filesi nedir? iİnşaat güvenlik filesi sistemi , yüksekten düşmelere karşı alının bir önlem aracıdır. İnşaat çalışanlarının ya da inşaatta bulunan insanların iş güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

İnşaat çalışma alanında, çalışanların bir takım nedenlerle düşme oranı %37 civarındadır. İnşaat alanlarında iskele kenarlarından düşme oranı %35 ile birinci sırada gelmektedir. İnşaat alanında bu riski inşaat güvenlik filesi sistemi ile önleyerek yaralanmaların ve sakatlanmaların önüne geçilebilir.

İNŞAAT GÜVENLİK FİLESİ NEDİR?

İnşaat alanlarında yüksekte çalışma gerektiren işlerde kullanılan inşaat güvenlik filesi, inşaat çalışanlarının yararlanmalarını ve düşmelerini önleyen güvenlik sistemidir. İnşaat çalışanlarının özellikle yapının kenarında yapılacak işlerde güvenliklerinin alınmasında önemli bir rol oynamaktadır. İnşaat güvenlik filesi iş güvenliği önlemleri arasında yerini almaktadır.

İnşaat güvenlik filesi esnek bir yapıya sahiptir. İnşaat filesi üzerine düşen canlı varlıkların yaralanma ve sakatlanma olasılığını azaltır. Düşme yüksekliği arttıkça fileye uygulanan basınç daha fazla artmaktadır. İnşaat filesi montajı yapılırken esnekliğin hesaplanması gerekmektedir. Alanında uzman ekibimiz hem bu esnekliği hem de filenin yerden yüksekliğini hesaplamaktadır. Hesaplamalar sonucunda inşaat güvenlik filesi montajı gerçekleştirilir.

GÜVENLİK FİLESİ ÇEŞİTLERİ

Yalnızca inşaat alanında değil birçok alanda güvenlik filesi uygulamaları bulunmaktadır. Güvenlik filesi uygulaması insanların düşme tehlikesini önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Balkonlarda, inşaat alanlarında, okullarda, iş yerlerinde ve birçok alanda güvenlik filesi kullanılmaktadır.

Aşağıdaki bağlantılardan güvenlik filesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz:

ÇOCUK GÜVENLİK FİLESİ

YÜK TAŞIMA FİLESİ

OYUN PARKI FİLESİ

TENİS FİLESİ

VOLEYBOL FİLESİ

TEKNE KATARAMAN FİLESİ

SIVA FİLESİ

RAF EMNİYET FİLESİ

MERDİVEN FİLESİ

KUŞKONMAZ FİLESİ

KUŞ FİLESİ

KORUMA FİLESİ

KAR EMNİYET FİLESİ

KALE FİLESİ

İSKELE FİLESİ

HAYVAN YAKALAMA FİLESİ

HAVUZ FİLESİ

HALI SAHA FİLESİ

GÜVENLİK FİLESİ

GÖLGELEME FİLESİ

GALERİ BOŞLUĞU FİLESİ

EVCİL HAYVAN FİLESİ

EMNİYET FİLESİ

DOLU KORUMA FİLESİ

DIŞ CEPHE FİLESİ

BİNA GÜVENLİK FİLESİ

BALKON FİLESİ

ASANSÖR BAŞLUĞU FİLESİ

 

İnşaat güvenlik filesi fiyatları ve montajı, yaşam hattı, güvenlik ağı fiyatları, balkon güvenlik filesi fiyatı, halı saha üst filesi fiyatları, korkuluk ve merdiven güvenlik filesi fiyatları & uygulamalarını Türkiye’nin her yerinde yapmaktayız.

GÜVENLİK FİLESİ AĞI AVANTAJLARI NELERDİR?

  1. Basit bir yapısı vardır. Karmaşık mekanik yapıları olmadığı için hemen anlaşılabilir.
  2. Geniş bir alanı kapladığı için hemen fark edilebilirler.
  3. Yapısı basit olduğu için aksaklıklar hemen giderilebilir.
  4. Çalışanların hareket kabiliyetlerini engellemez. Aksine çalışanların işlerini güvenli ve hızlı bir şekilde yapmalarını sağlar.
  5. Küçük çocukları tehlikelere karşı korur.
  6. Özel alanların belirlenmesine yardımcı olur.
  7. Beton yapılara nazaran maliyet oranları çok düşüktür.
  8. Kullanıldığı alanlarda insanların yaralanma ya da sakatlanma oranlarını düşürür.

 

ANKARA GÜVENLİK FİLESİ NEDİR?

Tüm illerde güvenlik filesi çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Özellikle Ankara güvenlik filesi çalışmaları yapmaktayız. Firmamız kurulduğu günden itibaren Ankara ve çevresinde yoğun olarak çalışmaktadır. Ankara güvenlik filesi nedir? sorusuna en iyi yanıtı yıllardır biz vermekteyiz. Firmamızın birçok referans gösterebileceği işler vardır. Ankara güvenlik filesi nedir? sorusuna kısaca cevap verecek olursak Ankara ve diğer illerimizde iş ve insan güvenliği için kullanılan araçların profesyonel bir şekilde montajlanmasıdır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir