Adana

Adana olarak; güvenlik filesi ile yüksekte çalışanların hareket özgürlüklerini kısıtlamadan rahat ve güvenli bir şekilde çalışmalarına olanak sağlıyoruz.
 
Çalışanlara sağlanan bu sistem güvenlik filelerinin tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biridir. Güvenlik filesi, bir kenar ipi, diğer destekleme elemanları veya bunların birleşimi ile desteklenen filelerdir. Bu fileler yüksekten düşen kişileri yakalamak için tasarlanmış bir ağ (file) olarak tanımlanmaktadır.
 
Yüksek bir seviyedeki çalışma alanının altına kurulan yardımı ile çalışanların düşebileceği mesafe azaltılabilmektedir.
 
Ayrıca, güvenlik ağları düşen bir çalışanın yaralanma ihtimalini azaltır. Üstelik güvenlik filesi düşmenin enerjisini emecek, ağda yeteri kadar esneme meydana getirecek şekilde tasarlanmalıdır.
 
Güvenlik filesi, çalışma platformuna mümkün olduğunca amacına uygun şekilde yakın kurulmalı ve bu sayede düşme yüksekliği mümkün olan en az mesafede tutulmalıdır.
 

Niçin Adana Güvenlik Filesi!

Adana olarak; inşaat filesi, güvenlik filesi, iskele filesi, emniyet filesi fiyatları için bizden bilgi alabilirsiniz. Yüksekte çalışma yönetmeliği ve TS EN 1263 standartları gözetilerek üretilen filelerimiz ile hem çalışanlarınızı hem de işinizi güvence altına alın. İşinizi şansa bırakmayın!
 
Adana’da İnşaat kurulum ve montajı, güvenlik filesi, inşaat filesi, gölgeleme filesi, kuş önleme filesi vb. birçok file kurulumunu yapıyoruz. Kedi filesi, iskele filesi, güvenlik ağı, balkon filesi, halısaha filesi, merdiven filesi, uygulamalarını Adana başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde yapmaktayız.
 
Yılların vermiş olduğu deneyim ile filesi, güvenlik ağları montajı ve imalatı hizmetlerini vermekteyiz. Sonuç olarak kullandığımız tüm ürünler tamamen sertifikalı ürünlerdir. Üstelik iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.
 

Adana Fiyat

Adana olarak yapmış olduğumuz örnek çalışmaları Galerimizden inceleyebilirsiniz. Üstelik bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi ve bilgi alabilirsiniz.

guvenlik-filesi

 

 


güvenlik ağı,  güvenlik filesi,   filesi,  emniyet filesi,  balkon filesi,  dış cephe filesi,  emniyet alan perdesi,  balık ağları,  bina güvenlik filesi,  galeri boşluğu filesi,  gölgeleme filesi,  dolu koruma filesi,  halı saha filesi,  havuz filesi,  hayvan yakalama filesi,  evcil hayvan filesi,